Michał Ziomber

Ur. 9-go stycznia 1975-go roku w Siemianowicach Śląskich. Były zawodnik 1-szo ligowego klubu NH Ostrava będącego macierzystym klubem Ivana Lendla. Studia w katowickiej Akademii Wychowania Fizycznego ze specjalizacją management sportowy ukończył z wyróżnieniem.

Z Chorzowskim Towarzystwem Tenisowym związany od początku istnienia obiektu tj. 1998-go roku.

IMG Academies – Florida

Wychował lub trenował wszystkie zawodniczki ChTT

Efektem jego pracy trenerskiej są wielokrotne tytuły indywidualnych Mistrzyń Polski oraz liczne medale na turniejach rangi mistrzowskiej zdobywane we wszystkich kategoriach wiekowych, począwszy od 12-latek skończywszy na seniorkach.

Do trenerskich sukcesów zaliczają się również międzynarodowe występy zawodniczek w Europie i „za oceanem” w turniejach indywidualnych i drużynowych. Zawodniczki Michała reprezentowały Polskę zdobywając: tytuł 2-giego V-ce mistrza Europy do lat 12-stu, dwukrotnie tytuł Drużynowego V-ce Mistrza Europy do lat 14-stu, tytuł Drużynowego V-ce Mistrza Europy do lat 16-stu, 5 miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Świata oraz indywidualne Mistrzostwo Europy w grze podwójnej do lat 16-stu.

W ogólnopolskiej rywalizacji drużynowej kierował drużynami zdobywając dla klubu tytuły:

12 x Drużynowy Mistrz Polski
3 x Drużynowy V-ce Mistrz Polski
1 x Drużynowy 2-gi V-ce Mistrz Polski
3 x 4-te miejsce w finałach DMP
1 x 5-te miejsce w finałach DMP

Nominowany do Nagrody Prezydenta Miasta Chorzowa w dziedzinie „Wybitne osiągnięcia w pracy trenerskiej” w roku 2004 i 2006 oraz Laureat Nagrody Prezydenta Miasta Chorzowa „Trener roku 2007″. Posiada licencję Polskiego Związku Tenisowego.